Konkurs Silniki mają duszę

Konkurs Silniki mają duszę

Jesteś fanem motoryzacji i kochasz zabytkowe auta? W takim razie weź udział w konkursie „Silniki maja duszę”, który wystartował 12 maja na stronie teamtotalpro.pl. Nagrodą główną jest voucher na przejażdżkę jednym z samochodów Muzeum Motoryzacji i Techniki Patryka Mikiciuka.  

Konkurs to prawdziwa gratka dla pasjonatów old-schoolowych samochodów, którzy do 9 czerwca mają okazję zdobycia motoryzacyjnych nagród. Zasady są bardzo proste. Zadaniem uczestników konkursu „Silniki mają duszę” jest obejrzenie filmu udostępnionego na konkursowym landing page’u - teamtotalpro.pl, wybór jednego z silników przedstawionych w filmie, a następnie udzieli odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego ten silnik idealnie do Ciebie pasuje?”.

Dziesięć osób, których komentarze komisja uzna za najbardziej pomysłowe i oryginalne, otrzyma nagrody. Pierwsza ze zwycięskich prac wygra nagrodę główną, pozostałym laureatom zostaną przekazane nagrody pocieszenia. 

Co można wygrać? Nagrodą pierwszego stopnia jest voucher na przejażdżkę old timerem, czyli przejażdżka wybranym w konkursie samochodem (do wyboru z oferty Muzeum Motoryzacji i Techniki Patryka Mikiciuka). Nagrodami pocieszenia są 4 urządzenia wielofunkcyjne GoClever o wartości 369 zł oraz 5 specjalnie dobranych produktów z gamy TOTAL Quartz. 

GoClever to rozwiązanie dla kierowców, które łączy w sobie 4 funkcje: nawigacji GPS, wideorejestratora samochodowego, antyradaru i urządzenia mobilnego z Androidem. Umożliwia kierowcom rejestrowanie zdarzeń drogowych, pomaga wybrać najlepszą trasę, przypomina o ograniczeniach i radarach na drodze, a także działa jako smartfon.

Oleje z gamy TOTAL Quartz są jednymi z najnowocześniejszych środków smarnych. Ich skład zoptymalizowany jest pod kątem najnowocześniejszych silników, według specyfikacji producentów samochodowych – wśród produktów linii Quartz znajdują się oleje spełniające normy między innymi Mercedes-Benz, BMW i Volkswagen.

Konkurs rozpoczął się 12 maja i potrwa do 9 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone 27 czerwca.  Regulamin konkursu dostępny jest na stronie teamtotalpro.pl

Konkurs 'Silniki mają duszę'

Więcej na www.teamtotal.pl i www.teamtotalpro.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.