Loteria TOTAL

Oleje Total – kup lub wymień i wygraj

1 kwietnia ruszyła kolejna edycja loterii Total „Pełna moc wygrywania”. Na biorących udział w zabawie czekają atrakcyjne nagrody m.in. Peugot 208. W cotygodniowym losowaniu do wygrania będą Apple Watch lub iPhone 6 (zwycięzca decyduje o wyborze nagrody). Dodatkowo każdego dnia wszystkie prawidłowo nadesłane zgłoszenia biorą udział w losowaniu  wideorejestratora GoClever Drive. Akcja potrwa do 30 czerwca br.


Aby wziąć udział w „Pełnej mocy wygrywania” należy w czasie trwania loterii kupić lub wymienić w warsztacie olej Total, zachować dowód zakupu, a następnie zarejestrować numer z paragonu na stronie teamtotal.pl lub wysłać SMS na numer 70866 (koszt sms 0,62 zł z VAT).
Promocja obejmuje produkty z  gamy olejów silnikowych Total w opakowaniach 1, 4 i 5-litrowych, a w przypadku skorzystania z usługi wymiany oleju silnikowego również oleje w beczce. Lista olejów biorących udział w loterii oraz regulamin dostępne są na teamtotal.pl.
W tym roku Total wynagradza także sklepy i warsztaty uczestniczące w akcji. Wystarczy rekomendować olej Total swoim klientom i zachęcić do udziału w loterii „Pełna moc wygrywania”. Na polecających czekają nagrody: zestaw polarów 4F. 

Loteria TOTAL
Szeroka promocja „Pełnej mocy wygrywania” zaplanowana jest w kanałach internetowych oraz prasie. Działania komunikacyjne prowadzone będą m.in. na profilu Facebook i kanale YouTube marki, oraz na  stronie www.teamtotal.pl. Dodatkowym wsparciem będą plakaty, ulotki, wobblery, dyspensery oraz mailing elektroniczny.

 

Więcej na www.teamtotal.pl i www.teamtotalpro.pl

 
 
 
 

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.