Total Quartz: zachowaj młodość silnika na dłużej

Total Quartz: zachowaj młodość silnika na dłużej

Współczesne silniki są zaprojektowane jako bardziej kompaktowe. Są wydajniejsze ale za to zmuszone by pracować w wysokich temperaturach, pod większym ciśnieniem i przy szybszym zużyciu oleju. W wyniku tego tarcie między metalowymi częściami wzrasta i rośnie ryzyko przedwczesnej awarii silnika.

OLEJE SILNIKOWE NIE SĄ TAKIE SAME

Ponad 15 000 godzin badań, testów i udoskonaleń doprowadziło do stworzenia oleju TOTAL QUARTZ z Age Resistance Technology (ART). Ta przełomowa innowacja podnosi molekularną interakcję i zapewnia wyjątkową ochronę silnika.

TOTAL QUARTZ Z ART OFERUJE WIĘCEJ OCHRONY, BY ZACHOWAĆ MŁODOŚĆ SILNIKA NA DŁUŻEJ.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TOTAL QUARTZ Z ART?

OPTYMALNA
PRACA SILNIKA

TOTAL QUARTZ Z ART podnosi interakcję molekularną, przez co zwiększa odporność na utlenianie oleju i nawarstwianie osadów i pomaga silnikowi zachować młodość na dłużej.

LEPSZA OCHRONA
W EKSTREMALNYCH TEMPERATURACH

TOTAL QUARTZ zapewnia zwiększenie ochrony silnika Twojego samochodu nawet w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach.

EKONOMICZNE ZUŻYCIE PALIWA
OSZCZĘDNOŚĆ AŻ DO 4%**

Mniejsze tarcie pomiędzy ruchomymi elementami silnika oznacza mniejszą stratę energii i poprawia wyniki zużycia paliwa. Mniejsze zużycie paliwa to mniejsza emisja zanieczyszczeń.

* W porównaniu z oficjalnymi danymi laboratoryjnymi.
** Pomiar dla TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W-20 w warunkach laboratoryjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O AGE RESISTANCE TECHNOLOGY

Age ResistanceTechnology to przełomowa innowacja opracowana przez naszych inżynierów. Interakcja pomiędzy molekułami oleju wzrasta i tworzy supermolekularną strukturę. Pomaga ona chronić film olejowy przed uszkodzeniami również w niekorzystnych warunkach, takich jak ekstremalne temperatury i ciśnienie. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się osadów. TOTAL QUARTZ z ART. Chroni wszystkie części silnika.

TOTAL QUARTZ:
GAMA PRODUKTÓW NA WSZYSTKIE POTRZEBY

TOTAL QUARTZ występuje w wersjach do każdego typu silnika.
Nie wiesz, który olej wybrać? Odkryj gamę naszych produktów i sprawdź, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby

NAJCZĘŚĆIEJ ZADAWANE
PYTANIA

Na czym polega wymiana oleju?
Wymiana oleju to czynność serwisowa, która jest bardzo ważna ze względu na trwałość maszyn. Na ten proces składa się spuszczenie lub wyssanie starego oleju, usunięcie zużytego filtra oleju, zamontowanie nowego filtra i nalanie świeżego oleju.
Więcej informacji
Co to jest lepkość oleju?
Jest to wielkość, która określa łatwość przepływu oleju przy określonej temperaturze. Im wyższa lepkość, tym ciecz wolniej płynie. Niższa lepkość oznacza, że olej jest bardziej płynny i będzie szybciej spływał.
Więcej informacji
Co to jest olej syntetyczny?
Ze względu na brak przepisów, każdy producent nazywa swoje oleje według własnych zasad. Rynek oferuje całą gamę „olejów syntetycznych”, które różnią się pochodzeniem i budową.
Więcej informacji

?? ?? ??
X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.