Płyny do chłodnic

Płyny do chłodnic

COOLELF AUTOSUPRA -37oC
​COOLELF AUTO SUPRA jest gotowym do użycia płynem do układów chłodzenia, o przedłużonej trwałości, skomponowanym na bazie glikolu etylenowego o bardzo dużej czystości. 
Zastosowane w nim organiczne inhibitory korozji najnowszej generacji zapewniają doskonałą ochronę antykorozyjną i antykawitacyjną wszystkich materiałów w układzie chłodzenia.
COOLELF AUTO SUPRA jest całkowicie pozbawiony fosforanów, amin, azotynów i związków boru, co zapewnia przedłużenie trwałości elementów układu przy optymalnym chłodzeiu silnika.

GLACELF AUTO SUPRA
GLACELF AUTO SUPRA jest gotowym do użycia płynem do układów chłodzenia, o przedłużonej trwałości, skomponowanym na bazie glikolu etylenowego o bardzo dużej czystości. 
Zastosowane w nim organiczne inhibitory korozji najnowszej generacji zapewniają doskonałą ochronę antykorozyjną i antykawitacyjną wszystkich materiałów w układzie chłodzenia.
GLACELF AUTO SUPRA jest całkowicie pozbawiony fosforanów, amin, azotynów i związków boru, co zapewnia przedłużenie trwałości elementów układu przy optymalnym chłodzeniu silnika.

GLACELF CLASSIC
GLACELF CLASSIC jest koncentratem płynu do układów chłodzenia skomponowanym na bazie glikolu etylenowego o bardzo dużej czystości. Zastosowane w nim specjalne inhibitory korozji zapewniają optymalną ochronę antykorozyjną i antykawitacyjną wszystkich materiałów w układzie chłodzenia.
GLACELF CLASSIC jest całkowicie pozbawiony fosforanów, amin, azotynów i związków boru, co zapewnia przedłużenie trwałości elementów układu przy optymalnym chłodzeniu silnika.
​GLACELF CLASSIC spełnia specyfikacje: AFNOR NFR 15-601, BS 6580.

Do czego potrzebna jest ciecz chłodząca?


Podstawowe powody stosowania cieczy chłodzącej:
1.    Ponieważ awaria układu chłodzącego jest pierwszą przyczyną awarii pojazdu
2.    Ponieważ stosowanie cieczy chłodzącej pozwala uniknąć zbędnych wydatków
3.    Ponieważ bez cieczy chłodzącej silnik może ulec uszkodzeniu

Płyny chłodnicze TOTAL

Płyny chłodnicze

Płyny chłodnicze TOTAL

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.