Smary

Smary

MULTIS EP 2

 MULTIS EP 2 jest smarem wielofunkcyjnym, przeznaczonym do smarowania obciążonych łożysk ślizgowych, kulkowych i rolkowych, łożysk kół, przegubów uniwersalnych, nadwozi oraz różnych skojarzeń podlegających obciążeniom udarowym w transporcie, rolnictwie i przy budowie dróg, tam gdzie występują wilgoć, kurz i/lub suche warunki pracy.
 

Odpowiedni jako smar ogólnego stosowania do zastosowań przemysłowych wymagających smaru NLGI 2.
Smar do ekstremalnych nacisków (EP).

W trakcie ładowania smaru bezwzględnie należy unikać zanieczyszczenia go kurzem i/lub brudem. Zaleca się stosowanie systemu pneumatycznego pompowania lub wkładów (kartridży).

MULTIS 2

 MULTIS 2 jest wielofunkcyjnym smarem ogólnego stosowania przeznaczonym do typowychwarunków pracy i obciążeń, zestawionym do smarowania wszystkich typów uniwersalnych skojarzeń w transporcie, rolnictwie, budowie i utrzymaniu dróg, pracujących w wilgotnych, zakurzonych i/lub suchych warunkach.
 

Smarowanie wszystkich rodzajów łożysk i przegubów przy normalnych temperaturach i obciążeniach.

Odpowiedni przede wszystkim do samochodów osobowych, lekkich ciężarówek i pojazdów rekreacyjnych.
 

W trakcie ładowania smaru, bezwzględnie należy unikać zanieczyszczenia go kurzem i/lub brudem. Zaleca się stosowanie systemu pneumatycznego pompowania lub wkładów (kartridży).
 

MULTIS EP 00

MULTIS EP 00 został specjalnie opracowany do smarowania zamkniętych przekładni, może być również stosowany do smarowania nadwozi gdzie jest stosowany centralny system smarowania, do którego jest zalecany smar klasy NLGI 00.

 

Centralne systemy smarowania występujące w ciężarówkach, maszynach drogowych, w maszynach rolniczych i budowlanych oraz w przemyśle.

 

W trakcie ładowania smaru bezwzględnie należy unikać zanieczyszczenia go kurzem i/lub brudem. Zaleca się stosowanie systemu pneumatycznego pompowania.

MULTIS COMPLEX EP 2

Smar MULTIS COMPLEX EP 2 jest przeznaczony do stosowania w różnych zastosowaniach we wszystkich warunkach pracy, ze szczególnym uwzględnieniem wysokiej temperatury pracy, gdzie jest ograniczona możliwość stosowania konwencjonalnych smarów litowych.

MULTIS COMPLEX EP 2 jest prawdziwym smarem wielofunkcyjnym, zestawionym do smarowania obciążonych łożysk ślizgowych, kulkowych i rolkowych, łożysk kół, przegubów uniwersalnych, nadwozi oraz różnych skojarzeń podlegających obciążeniom udarowym w transporcie, rolnictwie i zastosowaniach pozadrogowych.

Odpowiedni jako smar ogólnego stosowania do zastosowań przemysłowych wymagających smaru NLGI 2 EP, odpornego na podwyższone temperatury.

W trakcie ładowania smaru bezwzględnie należy unikać zanieczyszczenia go kurzem i/lub brudem. Zaleca się stosowanie systemu pneumatycznego pompowania lub wkładów (kartridży).
 

MULTIS MS 2

MULTIS MS 2 jest smarem wielofunkcyjnym, przeznaczonym do smarowania, różnych skojarzeń w transporcie gdzie występują obciążenia udarowe i wibracje, do zastosowań w rolnictwie oraz do sprzętu budowy i utrzymania dróg, wszędzie tam gdzie występuje wilgoć, kurz i/lub suche warunki.

MULTIS MS 2 jest odpowiedni do warunków smarowania granicznego przy wysokich naciskach i temperaturach. W sytuacji przypadkowego przegrzania, obecność disiarczku molibdenu będzie gwarantować dobre smarowanie i zapobiegać zakleszczaniu się i zapiekaniu.
 

W trakcie ładowania smaru należy bezwzględnie unikać zanieczyszczenia go kurzem i/lub brudem. Zaleca się stosowanie systemu pneumatycznego pompowania lub wkładów- kartridży.
 

 

 

 

 

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.