Oleje wielofunkcyjne (STOU)

MULTAGRI PRO-TEC 10W40
Multiagri Pro Tec
Wysokiej jakości super uniwersalny, najnowszej generacji olej typu S.T.O.U.

Jest to wielosezonowy olej silnikowo, przekładniowo, hydrauliczny, do mokrych sprzęgieł i hamulców używanych w maszynach rolniczych pozwalający na zdecydowane uproszczenie gospodarki smarowniczej. Olej ten został opracowany na mieszaninie baz niekonwencjonalnych i mineralnych z udziałem wyrafinowanych dodatków uszlachetniających. Zalecany do stosowania w: turbodoładowanych lub nie silnikach wysokoprężnych, spełniających normy emisji Poziom 1 do (2002), mechanicznych skrzyniach biegów, gdzie zalecany są oleje klasy API: GL-4 o lepkości SAE 80W-90, przekładniach z mokrymi hamulcami i sprzęgłami, układach hydraulicznych, układach odbioru mocy i wspomaganiu kierownicy.
 

- Upraszcza gospodarkę smarowniczą. W większości przypadków wystarczy zastosować ten olej jako jedyny do zapewniania potrzeb całego gospodarstwa.

- Bardzo dobre właściwości myjące i dyspergujące.

- Bardzo dobre charakterystyki przeciwzużyciowe i EP.

- Właściwości przeciwkorozyjne, przeciwrdzewne, odporność na utlenianie i pienienie.

- Charakterystyki tarciowe odpowiednie do wymagań większości producentów mokrych hamulców i sprzęgieł.

 

 

 

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.