Recykling oleju

Koncern Total jest zaangażowany w działania na rzecz zapewnienia źródeł czystej energii. W ramach tych działań dbamy o ponowne wykorzystanie i recykling naszych produktów, w szczególności olejów. Większość podmiotów zależnych koncernu Total współpracuje z firmami prowadzącymi recykling olejów 

Koncern Total, we współpracy z firmą Veolia, doprowadził do powstania zakładu Osilub. W tym zakładzie stosuje się najnowsze technologie służące odzyskiwaniu zużytego oleju.
 

Zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu przedstawiającego nasz zakład zajmujący się odzyskiwaniem zużytego oleju: https://youtu.be/ENR9pRQ0i0w


Innym przykładem tego typu działań jest nowa usługa LUBCOLLECT przeznaczona do pozyskiwania zużytego oleju oferowana przez koncern Total w krajach nordyckich (Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia i Islandia). Ten innowacyjny system zapewnia klientom dostępność łatwiejszego recyklingu. Niedawno filia Total Nordic koncernu nawiązała współpracę partnerską z firmą Stena Recycling. Jest ona leaderem na rynku w zakresie recyklingu.  Wspólnie obie firmy opracowały bezpieczną, wydajną usługę pozyskiwania zużytego oleju i filtrów oleju. Owocem współpracy obu firm jest zapewnienie klientom koncernu Total dostępu do usług w zakresie recyklingu: Klientom oferowana jest możliwość skorzystania z usług specjalnego centrum serwisowego obsługiwanego przez personel firmy Stena Recycling i zapewniającego bezpośredni kontakt telefoniczny. Dostępna jest opcja odbioru zużytego oleju od Klienta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.