Porady TOTAL

W tym dziale znajdziesz użyteczne i praktyczne porady na temat olejów silnikowych i innych płynów eksploatacyjnych. Pogłębiaj swoją wiedzę i zostań prawdziwym ekspertem!

Dzięki rozmowom z naszymi Klientami doszliśmy do wniosku, że większość z nich szuka wskazówek dotyczących stosowania olejów silnikowych. Dlatego utworzyliśmy stronę „Porady Total” – sekcję pełną wiedzy i zaleceń. W razie dodatkowych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi ekspertami z działu technicznego lub konsultację z wykwalifikowanym mechanikiem.

Zachęcamy wszystkich do utylizacji zużytego oleju. Przekazując go do placówki wymiany oleju lub zakładu zajmującego się recyklingiem odpadów wspieracie Państwo ochronę środowiska. Olej może zostać oczyszczony i ponownie wykorzystany do różnych celów. Nie należy mieszać płynu hamulcowego, cieczy chłodzącej i oleju silnikowego. Każdy z tych płynów należy poddawać recyklingowi osobno. Nawet niewielka ilość cieczy chłodzącej lub płynu hamulcowego w zużytym oleju silnikowym może spowodować, że proces recyklingu zakończy się niepowodzeniem.

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.