Formuła 1

TECHNOLOGIA F1 DLA TWOJEGO SILNIKA

 

 

formula one

Od kilku lat innowacje techniczne są podstawą współpracy Infiniti Red Bull Racing i Renault Sport F1.

FORMUŁA 1: NOŚNIK INNOWACJI
 

Wyścigi Formuły 1 mają bardzo wysokie wymagania i potrzebują nieustannych innowacji, co jest czynnikiem do wytyczania nowych granic technologii, coraz dalej i dalej, aby utrzymać przewagę nad konkurencją. Wprowadzenie hybrydowego silnika w 2014 roku pozwoliło na zmniejszenie zużycia energii o 35%.

Współpraca marek Total, Renault Sport F1 i Infiniti Red Bull Racing ma ambitny cel: poprawę wydajności energetycznej przy zachowaniu maksymalnej wydajności.

 

CORAZ BARDZIEJ WYDAJNE OLEJE
 

Stały rozwój konkurencji w wyścigach F1 motywuje wszystkich inżynierów do tworzenia środków smarnych, które oferują coraz większą wydajność. To właśnie to umożliwiło Infiniti Red Bull Racing, Renatult Sport F1 i Total współpracę w celu ustabilizowania swojej pozycji wśród znanych marek sportowych. Dowód? 4 tytuły mistrzowskie dla kierowców i producentów w Mistrzostwach Świata FIA w latach 2010-2013.

 

JAKIE KORZYŚCI WŁAŚNIE DLA CIEBIE ?
 

formula one

Nasze zaangażowanie w Formułę F1 pozwala nam rozwiać obawy każdego kierowcy. Konkurencja motywuje markę Total do rozwoju produktów wytrzymałościowych, które są idealnie dopasowane do silnika samochodowego tak, aby zapewnić działanie z maksymalną wydajnością przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia.

Nasze innowacje prowadzą do odkrywania nowych rozwiązań, które mają szeroki zakres zastosowań: od toru wyścigowego do dróg użytkowych.

 

?? ?? ??
X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.