Dlaczego warto stosować paliwa TOTAL EXCELLIUM

stacje_paliw_TOTAL
 

ODKRYJ KORZYŚCI ZE STOSOWANIA PALIWA TOTAL EXCELLIUM DIESEL*

Wskutek codziennej eksploatacji silnik może ulegać zanieczyszczeniu, co doprowadza do zmniejszenia jego osiągów poprzez gromadzenie się osadów, które mają negatywny wpływ na wrażliwe podzespoły napędu.

Paliwa TOTAL EXCELLIUM zawierają detergenty nowego typu, których zadaniem jest utrzymywanie w czystości kluczowych elementów silnika (wtryskiwaczy oraz zaworów ssących).

 

TOTAL EXCELLIUM to paliwa nowej generacji, które utrzymują silnik w czystości i zapewniają jego trwałą ochronę, korzystnie wpływając na osiągi oraz zużycie paliwa, a także zmniejszając poziom emitowanych zanieczyszczeń.*

 • Czysty silnik zużywa mniej paliwa 
  Zanieczyszczenie silnika może być przyczyną zwiększonego zużycia paliwa, dlatego też utrzymanie wydajności silnika wymaga zadbania o jego czystość.  Połączenie technologii polegające na jednoczesnym zastosowaniu środków czyszczących oraz zmniejszających tarcie umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa.
   
 • Czysty silnik to dłuższa żywotność
  Usuwając osady z silnika, paliwa TOTAL EXCELLIUM zapewniają utrzymanie jego dotychczasowych osiągów*. Dzięki cząsteczkom zapewniającym zmniejszenie tarcia pomiędzy metalowymi elementami, spowalniają proces zużywania się silnika, zwiększając tym samym jego trwałość.
   
 • Czysty silnik to mniejszy poziom zanieczyszczeń
  Zapewniając silnikowi wydajniejszą pracę, paliwa TOTAL EXCELLIUM przyczyniają się do zmniejszenia poziomu emitowanych zanieczyszczeń (tlenku węgla, węglowodorów). Zmniejszenie zużycia paliwa przekłada się bezpośrednio na redukcję emisji CO2.

 

Odkryj zalety paliw z tej gamy, tankując je na swojej stacji benzynowej:

TOTAL EXCELLIUM Diesel

BENZYNA BEZOŁOWIOWA 98 TOTAL EXCELLIUM

 

Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do strony z najczęściej zadawanymi pytaniami.

 

 

 

 

 

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.