Usługi na stacjach TOTAL

 

Platności kartami UTA, DKV i Eurotrafic

Na stacjach paliw Total w Polsce możesz także płacić swoimi kartami flotowymi, kontynuując zbieranie swoich przywilejów niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz! Płatności tymi kartami flotowymi możesz dokonywać na ponad 15 500 stacjach na całym świecie.

stacje_paliw_TOTAL

Kącik kawowy Cafe Pause

Nasz kącik kawowy nie ma sobie równych. W ofercie mamy najlepszą i wysoko cenioną na świecie kawę

stacje_paliw_TOTAL

Bezpłatne WiFi

Na naszych stacjach możesz sprawdzić wszystkie niezbędne dla Ciebie informacje na dalszą bezpieczną drogę, a także skorzystać z bezpłatnego WiFi, by cieszyć się kontaktem z bliskimi.

Top service

To nie tylko gama najlepszych paliw na naszych stacjach paliw, ale również przyjemna atmosfera i sprawna obsługa klienta.
Na naszych stacjach paliw każdy klient to nasz serdeczny gość, którego pragniemy uhonorować zarówno obsługą, jak i ofertą produktową.
Nasze stacje są miejscem, gdzie można nie tylko zatankować,
ale także cieszyć się chwilą przerwy w podróży, dzięki wyśmienitej kawie, bezpłatnemu kącikowi multimedialnemu i gościnnej atmosferze.

Gościnna atmosfera

Gościnna atmosfera jest naszym atutem, na stacji paliw Total oferujemy najwyższej jakości paliwa Premium, ale także dbamy, by nasz klient zawsze chciał do nas wracać.

stacje_paliw_TOTAL

X

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz stosowanie plików cookies (tzw. ciasteczka) i innych technologii w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby uzyskać więcej inofrmacji.