Skip to content

Aktualności

Nowa promocja na stacjach Total!

NAJLEPSZA OPCJA NA DROGĘ!
Oszczędności. Oszczędzamy na rachunkach, wydatkach w sklepach, dbamy o zrównoważenie w rodzinnym budżecie.

Już 1 lipca rusza letnia akcja promocyjna na stacjach Total Polska

Już 1 lipca rusza letnia akcja promocyjna na stacjach Total Polska

Total Polska dostarcza bezbarwne lepiszcze syntetyczne Kromatis na potrzeby rewitalizacji Parku Solidarności w Rzeszowie

Park Solidarności w Rzeszowie przechodzi obecnie rewitalizację. Poszczególne elementy infrastruktury parku budowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Przykładem tego jest bezbarwne lepiszcze syntetyczne Kromatis do budowy pieszo-rowerowych ścieżek w kolorze piaskowym, dostarczane przez Total Polska. Jest to pierwsza w Polsce realizacja ścieżek w takim kolorze przy użyciu asfaltu Kromatis®Asfalt w temperaturze ok 180°C.

Francuski koncern energetyczny Total powiększa swoją sieć stacji paliw w Polsce

Francuski koncern energetyczny Total powiększa swoją sieć stacji paliw w Polsce

wp_1200x628

Jaki olej silnikowy stosować na „dolewkę”, gdy niski poziom zaskoczy nas w trasie?

Wakacje w pełni - to czas dalekich wyjazdów, także samochodem, dlatego warto upewnić się, że jesteśmy do takiej podróży dobrze przygotowani.

Wahania obrotów silnika na biegu jałowym. Z czego mogą wynikać i jak im zaradzić?

Silnik na biegu jałowym powinien pracować na stałych, zaprogramowanych przez producenta obrotach. Ich wysokość może nieznacznie zwiększać się w przypadku włączenia klimatyzacji i dodatkowych odbiorników prądu.

Awaria wspomagania kierownicy. Co może być przyczyną takiej usterki i jak ją naprawić?

Wspomaganie kierownicy to obowiązkowe wyposażenie każdego współczesnego samochodu. Montowane już w latach 60. w amerykańskich limuzynach, w Europie pojawiło się nieco później.

Awaria uszczelki pod głowicą. Diagnoza i metoda naprawy

Awaria uszczelki pod głowicą to synonim nieszczęścia, z jakim nie chciałby spotkać się żaden użytkownik samochodu. Jej niesprawność może powodować objawy podobne do usterki innych elementów...

Docieranie silnika. Czy jest konieczne w nowych autach?

Chociaż sposób działania silników spalinowych – w podstawowych założeniach – od wielu lat pozostaje niezmienny, nie da się ukryć, że zmieniła się nieco ich budowa i zastosowane materiały.

2_min

Jaki olej zastosować do hybrydy

HYBRYDA TEŻ WYMAGA WŁAŚCIWEGO SMAROWANIA

Hybrydowe układy napędowe może nie zdobywają nowych klientów w Polsce w takim tempie, jak na Zachodzie, ale po 20 latach...