Skip to content

Robot Quartz

TOTAL QUARTZ: ZACHOWAJ MŁODOŚĆ SILINIKA NA DŁUŻEJ

Współczesne silniki są zaprojektowane jako bardziej kompaktowe. Są wydajniejsze ale za to zmuszone by pracować w wysokich temperaturach, pod większym ciśnieniem i przy szybszym zużyciu oleju. W wyniku tego tarcie między metalowymi częściami wzrasta i rośnie ryzyko przedwczesnej awarii silnika.

OLEJE SILNIKOWE NIE SĄ TAKIE SAME

Ponad 15 000 godzin badań, testów i udoskonaleń doprowadziło do stworzenia oleju TOTAL QUARTZ z Age Resistance Technology (ART). Ta przełomowa innowacja podnosi molekularną interakcję i zapewnia wyjątkową ochronę silnika.

TOTAL QUARTZ Z ART OFERUJE WIĘCEJ OCHRONY, BY ZACHOWAĆ MŁODOŚĆ SILNIKA NA DŁUŻEJ.

 

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TOTAL QUARTZ Z ART?

why-bannier_all
power

 

OPTYMALNA
PRACA SILNIKA

 

TOTAL QUARTZ Z ART podnosi interakcję molekularną, przez co zwiększa odporność na utlenianie oleju i nawarstwianie osadów i pomaga silnikowi zachować młodość na dłużej.

protection

 

LEPSZA OCHRONA W EKSTREMALNYCH TEMPERATURACH

TOTAL QUARTZ zapewnia zwiększenie ochrony silnika Twojego samochodu nawet w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach.

 

emissions

 

EKONOMICZNE ZUŻYCIE
PALIWA OSZCZĘDNOŚĆ
AŻ DO 4%**

Mniejsze tarcie pomiędzy ruchomymi elementami silnika oznacza mniejszą stratę energii i poprawia wyniki zużycia paliwa. Mniejsze zużycie paliwa to mniejsza emisja zanieczyszczeń.

 

* W porównaniu z oficjalnymi danymi laboratoryjnymi.
** Pomiar dla TOTAL QUARTZ INEO DYNAMICS 0W-20 w warunkach laboratoryjnych.

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AGE RESISTANCE TECHNOLOGY

robot-resistance-grey-all

 

Age ResistanceTechnology to przełomowa innowacja opracowana przez naszych inżynierów. Interakcja pomiędzy molekułami oleju wzrasta i tworzy supermolekularną strukturę. Pomaga ona chronić film olejowy przed uszkodzeniami również w niekorzystnych warunkach, takich jak ekstremalne temperatury i ciśnienie. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się osadów. TOTAL QUARTZ z ART. Chroni wszystkie części silnika.

 

TOTAL QUARTZ: GAMA PRODUKTÓW NA WSZYSTKIE POTRZEBY

 

TOTAL QUARTZ występuje w wersjach do każdego typu silnika. Nie wiesz, który olej wybrać? Odkryj gamę naszych produktów i sprawdź, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby

 

TOTAL QUARTZ: REKOMENDOWANY PRZEZ PRODUCENTÓW SAMOCHODÓW I ZESPOŁY SPORTÓW MOTOROWYCH.

Aston Martin rekomenduje TOTAL

 

 

NAJCZĘŚĆIEJ ZADAWANE PYTANIA