TOTAL oferuje innowacyjne, wydajne i przyjazne środowisku produkty i usługi. Każdy sektor przemysłowy ma specyficzne środowisko pracy. Nasza wiedza i doświadczenie o przemysłowych zastosowaniach oznacza, że nasze produkty są perfekcyjnie dostosowane do Państwa wymagań. Środki smarne Total to wszechstronna gama olejów, smarów i specjalnych produktów do ponad 400 różnych aplikacji w takich gałęziach przemysłu jak:

automotive_manufacturing.jpg

Przemysł samochodowy
 

aviation_min.jpg

Lotnictwo
 
 

cement_and_materials_min.jpg

Przemysł cementowy i materiałów
 

chemical_min.jpg

Przemysł chemiczny
 
 

energy_min.jpg

Energetyka
 

food_processing_min.jpg

Przetwórstwo żywności
 

metalworking_min.jpg

Obróbka metali
 

steel_min.jpg

Przemysł stalowy
 

textile_min.jpg

Przemysł tekstylny

wood_min.jpg

Przemysł drzewny

paper_min.jpg

Przemysł papierniczy

grease_min.jpg

Smary

 

PRODUKTY INNOWACYJNE

Innowacyjność to nasz priorytet. Posiadamy kilka ośrodków badawczych, w których inżynierowie chemicy i mechanicy oraz specjaliści od tribologii razem współpracują. Nasze bliskie relacje z producentami sprzętu umożliwiają komponowanie i badanie produktów jutra i są gwarancją optymalnych właściwości eksploatacyjnych.

 

PRODUKTY BEZPIECZNE I PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Jesteśmy zaangażowani w sprawy bezpieczeństwa, zdrowia i poszanowania dla środowiska. Nasze zespoły R&D prezentują zintegrowane podejście do parametrów nowych produktów. Poczynając od wstępnego etapu projektowego mają na względzie redukcję zagrożeń toksycznych i emisji VOC, biodegradowalność, recykling oraz utylizację produktów.