Skip to content

Promocje na stacjach TOTAL

NAJLEPSZA OPCJA NA DROGĘ!

Oszczędności. Oszczędzamy na rachunkach, wydatkach w sklepach, dbamy o zrównoważenie w rodzinnym budżecie. Skoro oszczędzamy na wszystkim, to na paliwie również! A wtedy warto pomyśleć o paliwach premium Total Excellium!

Pomyślicie: paradoks, to paliwo jest przecież droższe! Tak, ale jego właściwości czyszczące, potwierdzone w badaniach laboratoryjnych* dowodzą, że mniejsze spalanie powoduje mniejsze zużycie. A w efekcie duże oszczędności – nie tylko na paliwie!

Teraz możecie sprawdzić paliwa Total Excellium i jednocześnie skorzystać ze świetnej promocji!

 

 

PROSTE ZASADY

Od 1 września 2020r. do 30 listopada 2020 r., przy każdym tankowaniu na wybranych stacjach TOTAL min. 5 (pięciu!) litrów dowolnego paliwa Total Excellium można otrzymać uroczą i bardzo popularną maskotkę TY za 1zł! Jak to działa?

Wystarczy:

1. Zatankować min. 5 litrów paliwa Total Excellium Diesel lub Total Excellium 98,

2. Wybrać swoją maskotkę i zapłacić za nią jedynie złotówkę,

3. Cieszyć się lub ucieszyć swoje dziecko pięknym gadżetem!

4. Wrócić na stację TOTAL po więcej!

*badania i testy prezentujemy tutaj

 

 


 

 

total-grafika-770x270

 

Stacja paliw Total to nie tylko miejsce, gdzie zatankujesz auto czy odpoczniesz w trakcie podróży. To także przestrzeń, w której odbierzesz swoje zakupy, które wcześniej zrobisz... PRZEZ TELEFON!

Reagując na obecną sytuację wprowadzamy możliwość robienia telefonicznych zakupów na stacjach Total, na których zlokalizowane są sklepy Carrefour. Zadzwoń, złóż zamówienie i odbierz w wygodnym dla Ciebie terminie i bez zbędnego kontaktu z obsługą czy innymi klientami. Zapraszamy do bezpiecznych zakupów!

Lista stacji na których zrobisz zakupy przez telefon:

tabelka_adresy