Skip to content

Promocje na stacjach TOTAL

LETNIA PROMOCJA NA STACJACH TOTAL!

Od 1 lipca rusza letnia akcja promocyjna na stacjach Total.

Na wybranych stacjach TOTAL przygotowaliśmy dla wszystkich klientów miłą niespodziankę: możliwość zakupu letniego płynu do spryskiwaczy w promocyjnej cenie! Wystarczy zatankować i kupować taniej!

Pamiętając o wszystkim na drogę

Nareszcie: lato, wakacje. Trochę inne niż zwykle, być może dlatego takie ważne? Możliwe, że również dlatego tak łatwo przy pakowaniu zapomnieć o ważnych rzeczach. Od tego jednak jesteśmy my! Jeśli na trasie sobie przypomnisz, że nie masz płynu do spryskiwaczy, koniecznie wpadnij na stację TOTAL!

 

 

PROSTE ZASADY

Od 1 lipca 2020r. do 31 sierpnia 2020 r., przy każdym tankowaniu na wybranych stacjach TOTAL min. 20 litrów dowolnego paliwa można kupić taniej płyn do spryskiwaczy! Dodatkowo aktywni klubowicze programu lojalnościowego Total Club otrzymają bonusowe 5 punktów za udział w promocji. Jak to działa?

Wystarczy będąc na stacji TOTAL:

1. Zatankować min. 20 litrów paliwa:

  • Diesel lub Super 95 i kupić płyn za 13,90 zł,
  • lub Excellium Diesel albo Excellium 98 i kupić płyn za 10,90 zł!

2. Dla otrzymania bonusowych 5 punktów być aktywnym klubowiczem TOTAL CLUB,

3. Wrócić na stację TOTAL w dowolnej chwili po więcej!

 

 


 

 

total-grafika-770x270

 

Stacja paliw Total to nie tylko miejsce, gdzie zatankujesz auto czy odpoczniesz w trakcie podróży. To także przestrzeń, w której odbierzesz swoje zakupy, które wcześniej zrobisz... PRZEZ TELEFON!

Reagując na obecną sytuację wprowadzamy możliwość robienia telefonicznych zakupów na stacjach Total, na których zlokalizowane są sklepy Carrefour. Zadzwoń, złóż zamówienie i odbierz w wygodnym dla Ciebie terminie i bez zbędnego kontaktu z obsługą czy innymi klientami. Zapraszamy do bezpiecznych zakupów!

Lista stacji na których zrobisz zakupy przez telefon:

tabelka_adresy