Skip to content

Promocje na stacjach TOTAL

ZIMĄ ZADBAJ O DOBRĄ WIDOCZNOŚĆ!

Krótki dzień, długie wieczory powodują, że podróżowanie zimą jest szczególnie trudne. Dbanie o bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze, dlatego nie wolno zapominać również o dbałości o dobrą widoczność. A tę zapewnia nasz zimowy płyn do spryskiwaczy TOTAL. I teraz możesz go dostać w promocyjnej cenie!

 

 

PROSTE ZASADY

Od 1 stycznia 2021r. do 28 lutego 2021r., przy każdym tankowaniu na wybranych stacjach TOTAL min. 25 (dwudziestu pięciu) litrów dowolnego paliwa możesz otrzymać zimowy płyn w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo aktywni klubowicze programu lojalnościowego Total Club otrzymają bonusowe 5 punktów za udział w promocji. Jak to działa?

Wystarczy, będąc na stacji TOTAL:

1. Zatankować min. 25 litrów paliwa:

a. Diesel lub Super 95 i kupić płyn za 20,99 zł,

b. lub Excellium Diesel albo Excellium 98 i kupić płyn za 18,99 zł!

2. Dla otrzymania bonusowych 5 punktów być aktywnym klubowiczem TOTAL CLUB,

3. Wrócić na stację TOTAL w dowolnej chwili po więcej!

 

 


 

 

total-grafika-770x270

 

Stacja paliw Total to nie tylko miejsce, gdzie zatankujesz auto czy odpoczniesz w trakcie podróży. To także przestrzeń, w której odbierzesz swoje zakupy, które wcześniej zrobisz... PRZEZ TELEFON!

Reagując na obecną sytuację wprowadzamy możliwość robienia telefonicznych zakupów na stacjach Total, na których zlokalizowane są sklepy Carrefour. Zadzwoń, złóż zamówienie i odbierz w wygodnym dla Ciebie terminie i bez zbędnego kontaktu z obsługą czy innymi klientami. Zapraszamy do bezpiecznych zakupów!

Lista stacji na których zrobisz zakupy przez telefon:

tabelka_adresy