TOTAL Card

landingpage1.jpg

 

 

Płatności w całej Europie
Korzystaj z karty Total Card na ponad 13 tysiącach stacji paliw w całej Europie! Tankuj najwyższej jakości paliwa, płać nią za myjnię, usługi dodatkowe, płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe oraz wiele innych.

Karty Total Card Polska wydane w systemie Eurotrafic są akceptowane przez większość europejskich systemów poboru opłat. Sieć akceptacji jest rozszerzana stopniowo i obejmuje wszystkie rodzaje sieci płatnych, w tym:

  • Eurovignette (Holandia, Luksemburg, Szwecja, Dania)
  • winiety elektroniczne we Francji czy Wielkiej Brytanii
  • płatności elektroniczne w Belgii (Viapass), Niemczech, Austrii, Włoszech, Czechach, na Słowacji na zasadzie przedpłaty lub z odroczonym terminem płatności

Oprócz tego płatność kartą Total Card Polska akceptowana jest w europejskich tunelach, jak również na parkingach we Francji i Niemczech.

Zyskaj elastycznośćKarta Total Card Polska daje wiele możliwości. Korzystając z dostępnych opcji dopasuj właściwości karty do swoich potrzeb.

Oszczędzaj                                        
Korzystaj z rabatów progresywnych. Zmniejszaj wydatki na paliwo, płacąc za transakcje kartą Total Card Polska!                                            

Szybkie i proste rozliczenia                                        
Dzięki Total Card Polska otrzymujesz jedną, zbiorczą fakturę elektroniczną. Masz także dostęp do systemu zarządzania on-line, pozwalającego na bieżącą kontrolę wydatków oraz śledzenie dokonanych zakupów.

Total Card Polska to karta dla Ciebie!                                        
Wystarczy, że na swoją działalność gospodarczą tankujesz min. 200l paliwa miesięcznie. Skontaktuj się z nami i zyskaj więcej korzystając z Total Card Polska.

Chcesz uzyskać więcej informacji i złożyć wniosek o wycenę Total Card?

Formularz kontaktowy